Омелян описав, як вантажоперевізники оплатять нові зважувальні комплекси

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На важливих шосе планують істотно наростити кількість зважувачів для вантажівок.

В Україні потрібно встановити мінімум сотню зважувальних комплексів для вантажівок. Тим не менш оптимальна кількість, яка "перекриє" основні траси – це понад 300 одиниць.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі на Радіо НВ.

За його словами, уже цього року лише навколо Києва буде змонтовано десять таких зважувачів. При цьому наразі на їх покупку ще шукають кредити.

"Ми зараз робимо кредитні лінії, міжнародні закупівлі, бо один такий комплекс коштує близько одного мільйона доларів, це вартісна річ, це дорога річ", - зазначив Омелян.

Він підкреслив, що до перекриття навіть найважливіших трас ще дуже далеко.

"Для України нам потрібно мінімум 100, а найкраще - десь 300-500 комплексів по всій державі, щоби перекрити основні напрямки", - зазначив чиновник.

При цьому він додав, що окупляться зважувальні комплекси всього за кілька років за рахунок стягнень із порушників. Процес окупності приладів зросте в рази, якщо у парламенті "вдасться проштовхнути" комплексний закон стосовно вагового контролю. За ним передбачена відповідальність не тільки перевізника, але і відправника, отримувача і власника вантажу.

Так, якщо такий законопроект ухвалять, то усі чотири сторони будуть платити величезні штрафи, що дозволить і бюджет поповняти, і дороги зберігати від руйнування фурами.

Раніше також згадувалось, що у Кабміні запропонували підняти штрафи за перевантаження фур. Фури розбивають відремонтовані та побудовані дороги.

ВідеоКілька тонн бензину розлилися у середмісті Харкова

Водій бензовозу під час заїзду на заправку не розрахував кут повороту та зачепився за бордюр. Цистерна із паливом сильно нахилилась - з одного з відсіків на дорогу ринув бензин. Поліції довелося перекрити усі під'їзди до заправки. Рятувальники змивали розлите паливо водою.  

Кілька тонн бензину розлилися у середмісті Харкова

Залиште свій коментар

Вибір редакції