Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян опублікував ганебну статистику ремонту доріг у областях України

Міністр інфраструктури закликав активніше ремонтувати дороги.

Стали відомі області України, де практично не ремонтують дороги, не дивлячись на виділені Дорожнім фондом гроші.

Статистику опублікував Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook. Міністр інфрастуктури закликав активніше ремонтувати дороги та написав: "Товариство, нумо до праці!".

І, на продовження дня рейтингів, відсоток використання коштів Дорожнього фонду на місцеві дороги. Товариство, нумо до праці!

Опубликовано Volodymyr Omelyan Cреда, 12 сентября 2018 г.

Так, станом на 31 серпня 2018 року найменше використали коштів для ремонту доріг у Рівненській області – лише 17% із запланованих. Далі йдуть ті, які переступили за позначку 20%, але все ж не досягли навіть 50% виконання плану: Луганська, Херсонська, Миколаївська, Закарпатська, Полтавська та Тернопільська, а ще Донецька, Кіровоградська та Дніпропетровська.

Низка областей ледве переступила поріг у 50%. Зокрема: Житомирська, Черкаська, Одеська. Трохи більше їх випередила Волинська область – 60%.

Дещо кращі показники у Запорізької (65%), Харківської (67%), Сумської (69%), Київської (71%) та Чернівецької (76%) областей.

Насамкінець залишається кілька областей, чиновники яких ініціювали виконання ремонту доріг уже вище 80%: Львівська, Вінницька, Івано-Франківська та Чернігівська. У столиці України Києві коефіцієнт виконання робіт склав 84%.

Найкращою ж у цьому відношенні на кінець літа виявилась Хмельницька область – 99%.

Варто нагадати, що раніше Омелян пояснив, чому у регіонах не використовують за призначенням гроші Дорожнього фонду України. Зазвичай влада областей кладе виділені їм гроші на депозити.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції