Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян розповів, як перетворити Україну на центр виробництва електрокарів

В Україні є унікальні копалини для виробництва акумуляторів.

В Україні одні з найбагатших родовищ літію та кобальту в Європі. Оскільки розвинуті світові надра цих копалин належать не європейцям, то ми маємо усі шанси стати центром з виробництва батарей та електрокарів.

Про це написав Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

"Для цього лише потрібно, аби Верховна Рада проголосувала наш закон щодо 15-річної стратегії виробництва електрокарів в Україні і ми зможемо залучити світових стратегів у створення нової високотехнологічної галузі та десятків тисяч нових високооплачуваних робочих місць", - додав міністр інфраструктури.

Справа у тому, що вартість літію та кобальту, а разом з ними і акумуляторів дорожчають від року до року. Про це свідчать результати масштабних досліджень. При цьому, ці корисні копалини можуть видобувати мало які країни у потрібних обсягах.

Така ситуація дозволяє розраховувати Україні на пристойні інвестиції у розвиток галузі видобутку літію та кобальту, а ще у зведення заводів батарей та електрокарів.

Що стверджує CNN? - Європа програла битву за електрокари і відчайдушно намагається наздогнати потяг, що вже рушив....

Опубликовано Volodymyr Omelyan Понедельник, 29 октября 2018 г.

Раніше згадувалось, що експерти розповіли, чому акумулятори зроблять електрокари "золотими". Безповоротне зростання цін на літій-іонні батареї підштовхує виробників збільшувати ціни на електромобілі.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції