Операторам АЗС загрожує відповідальність через завищені ціни на бензин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Антимонопольний комітет розпочав поглиблене дослідження щодо цін на пальне.

14 січня Антимонопольний комітет назвав ціни бензину на автозаправках не обґрунтованими і почав розслідування.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ

Зазначається, що у рамках перевірки відомство буде виявляти автозаправкові компанії, які продають пальне за необґрунтовано високими цінами. У разі виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції, Комітетом буде вжито відповідних заходів.

При цьому зазначається, що раніше АЗС уже дещо знизили ціни після попередніх рекомендацій Антимонопольного комітету. Врегулювати ціни закликав також президент України Володимир Зеленський.

Так, вартість бензину А-95 була знижена у WOG, OKKO, Amic Energy, Shell, Socar, UPG, Glusco орієнтовно на 2 грн/літр. У мережі Ukrnafta спад ціни на А-95 склав 1 грн/літр і наразі становить 27 грн/літр.

Також було зафіксовано спад вартості дизельного пального. На автозаправках WOG, OKKO, Shell, Socar ціни знизилися орієнтовно на 2 грн/літр, а у мережах Amic Energy, Ukrnafta, UPG, Glusco – більш, ніж на 1 грн/літр.

Тим не менш Антимонопольний комітет вважає нові ціни пального не достатньо обґрунтованими, у зв’язку з чим починає розслідування.

Нагадаємо, що українці почали частіше купувати автогаз, ніж бензин. Автомобілісти починають частіше їздити на автогазі та встановлювати спецобладнання на свої машини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції