Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
П’яний чи тверезий. Адвокат роз’яснив, як має відбуватись освідчення водія

Патрульні мають дотримуватись усіх етапів під час перевірки.

Стан алкогольного сп’яніння перевіряє патрульний на місці зупинки авто або лікар у закладі охорони здоров’я. У будь-якому разі варто вимагати проведення самої процедури.

Про це повідомляє "Богдан Адвокат" у Facebook.

Так, на місці поліцейський проводить перевірку за допомогою алкотестера, який повинен мати сертифікат відповідності та свідоцтво про повірку. Затриманий має право вимагати ці документи для огляду та пояснення процедури освідчення.

При цьому, перевірка на кількість алкоголю у крові проводиться за присутності двох свідків.

Після перевірки на "драгері" водій вважається п’яним, якщо показник приладу перевищує 0,2 проміле.

Якщо ж перевірка проводиться лікарем у медзакладі, то водій повинен бути доправлений туди не пізніше, ніж за дві години після виявлення підозри. На місці виміри проводяться технікою, яка повинна мати сертифікат відповідності та свідоцтво про повірку.

За результатами перевірки складається акт медогляду і висновок щодо його результатів. Зміст висновку повідомляється оглянутій особі у присутності поліцейського.

Акт медичного огляду складається в одному примірнику, який залишається в закладі охорони здоров’я. Натомість висновок щодо результатів медогляду складається у трьох примірниках: для поліції, водія та медзакладу.

Кожний випадок огляду на стан сп’яніння у закладі охорони здоров’я реєструється у відповідному журналі.

Загалом так проводиться перевірка. Під час тестів водієві варто вимагати дотримання поліцією усіх етапів процедури проведення огляду. Висновки щодо результатів огляду на стан сп’яніння, складені з порушенням вимог, вважаються недійсними.

ЯК ПОВИНЕН ПРОВОДИТИСЬ ОГЛЯД ВОДІЯ НА СТАН АЛКОГОЛЬНОГО СП’ЯНІННЯ! В зв’язку із численними зверненнями водіїв до...

Опубликовано Богдан Адвокат Четверг, 23 мая 2019 г.

Нагадаємо, що юрист розповів, чим загрожує водієві відмова пройти освідчення на алкотестері. Навіть тверезому автомобілісту варто "дихнути" у драгер на вимогу поліції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції