Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перевезення дитини без автокрісла. В Україні почали штрафувати водіїв

Відповідний закон опублікувало парламентське видання.

Від 20 листопада в Україні почали штрафувати водіїв за перевезення дітей без автокрісла.

Відповідний закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей" 19 листопада опублікувало видання "Голос України".

Зазначається, що в автокріслах потрібно перевозити дітей віком до 12 років та зі зростом меншим, ніж 145 сантиметрів. За перше порушення закону водіям загрожує штраф у розмірі 510 грн, а наступні рази сума зросте до 850 грн.

Раніше публікувались усі відповіді щодо нового закону про автокрісла: перевезення дітей у таксі, штрафи та інші відповіді на популярні запитання. Варто зазначити, що закон буде поширюватись на усі автомобілі.

Відео Українських водіїв штрафуватимуть за перевезення дітей без автокрісел

Такий закон напередодні ухвалили народні депутати. Дитячі автокрісла, які рятують життя у ДТП, в Україні не використовують майже 90 відсотків водіїв. Водночас у Європі та США такі засоби захисту обов'язкові. І штрафи, якщо ними не користуватися, – чималенькі. На яку суму відтепер штрафуватимуть українців – Сніданок дізнавався  Автокрісло, дитяче автокрісло, безпека на дорозі, дитина в автомобілі, безпека дітей, штрафи автокрісла, закон автокрісла,   

Українських водіїв штрафуватимуть за перевезення дітей без автокрісел

Залиште свій коментар

Вибір редакції