Пікет "євробляхерів" під Радою. Чого домоглись від уряду на мітингу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власникам ввезених з порушеннями авто відтермінували штрафи та розповіли про нову формулу розмитнення.

В середу, 2 жовтня, у Києві під Радою власники "євроблях" провели масштабний мітинг і змусили чиновників дати відповіді на важливі питання щодо нової формули розмитнення автівок на іноземних номерах.

Про це свідчать новини, які публікувались на сайті ТСН.ua.

Під час мітингу було озвучено, що у міністерствах уже розглядають можливі варіанти формули розмитнення "євроблях" і тільки но нові стандарти будуть узгоджені – їх винесуть на розгляд нардепами. Розроблена формула буде враховувати принципи "справедливого оподаткування".

Про це розповів голова Комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

Також стало відомо, що уряд розглядає два основних варіанти розмитнення, які можуть лягти в основу нового законопроєкту: нинішня формула, але уже без урахування віку авто, або стандартна ставка для автомобілів віком старшим за десять років у розмірі 500 доларів. Про це розповів глава "євробляхерів" Олег Ярошевич, посилаючись на розмову з прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

За його словами, новий проєкт закону профільний комітет може підготувати до кінця жовтня 2019 року, коли він і буде розглянутий нардепами.

При цьому на період вирішення проблеми розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації Кабмін розпорядився не застосовувати штрафи до "євроблях". Їх офіційно відтермінували до 1 січня 2020 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції