Понад 700 мільйонів митники "добровільно" здерли за 86 тисяч "євроблях"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Із пільгового розмитнення бюджет поповнився на понад 10 мільярдів гривень.

Станом на 14 лютого в Україні розмитнили уже 161 тисячу автівок на єврономерах, які принесли до бюджету 10,1 млрд гривень.

Кількість охочих отримати українські номери відчутно зросла із наближенням фіналу пільгового періоду перереєстрації, повідомляє ДФС України.

Варто зазначити, що серед них було розмитнено 101,5 тисячі машин, які були ввезені до набуття чинності нових законів та перебували на території країни у режимі транзиту чи тимчасового ввезення. За їхнє розмитнення власники сплатили близько 6,3 млрд гривень.

Разом з тим саме "євроблях" було розмитнено 86,8 тисячі одиниць. За них українці додатково "добровільно" сплатили 737,6 млн грн (8500 за кожне авто).

Фіскали також опублікували графік, на якому відобразили, скільки авто на єврономерах було перереєстровано кожного дня від 26 жовтня 2018 року. На шкалі не вказано, що 13 лютого українські номери отримало майже вісім тисяч автівок, що стало новим рекордом.

рейтинг
Державна фіскальна служба України

Нагадаємо, що фіскали вирішили консультувати власників "євроблях" через телефон. Зателефонувавши, автомобілісти можуть дізнатись про деталі розмитнення, як автівок ввезених із порушеннями після 1 січня 2015 року, так і машин ввезених після набуття чинності нових норм перереєстрації.

ВідеоСкільки насправді коштує змінити європейські номери на українські - експеримент "Сніданку"

Лише за один день країна заробила 170 мільйонів гривень завдяки євробляхам. За добу розмитнили майже три тисячі автівок. А от за весь період дії нового закону українці узаконили 44 тисячі машин із Європи. Наш Антон Ночвін також спробував розмитнити авто. Чи вийшло це в нього – дивіться далі.  

Скільки насправді коштує змінити європейські номери на українські - експеримент "Сніданку"

Залиште свій коментар

Вибір редакції