"Популістські ігри з євробляхерами". Банкір розкритикував продовження періоду розмитнення

Фінансовий експерт порівняв "євробляхерів" з мотрійкою.

Чергове продовження періоду розмитнення ввезених з порушеннями авто – це "популістські ігри з євробляхерами", в які вплуталася нова влада.

Про це написав відомий інвестиційний банкір Сергій Фурса у Facebook.

За його словами, після першої поблажки активістам на "євробляхах" вони зрозуміли, що можна не дотримуватися закону. Тепер же власники таких авто, які розмитнили їх, або розібрали на запчастини, "можуть відчути себе законослухняними платниками податків".

"Спочатку вони "зробили їх разом", коли придумали схему з "євробляхерами", а потім "євробляхери євробляхерів" зробили своїх колишніх товаришів, не виконавши вже спеціальний закон, зроблений під них", - пише Фурса.

За його словами, така схема нагадує мотрійку, тому що кількість ввезених з порушеннями авто зменшується, а період розмитнення щоразу подовжують для малого числа осіб.

У підсумку Фурса задався питанням, чи залишитися в кінці один-єдиний "євробляхер", який буде одночасно пікетувати парламент, Кабмін і Офіс президента, а після йому продовжать термін розмитнення.

"В кінці повинен залишитися тільки один "євробляхер"? "Євробляхер" надновий? Він буде приїжджати на Range Rover і блокувати одночасно і парламент, і Кабінет Міністрів, і Офіс президента, а перелякані депутати продовжать йому одному пільгу. Ось вона – мрія. Стати останнім "євробляхером": верховним "євробляхером" України", - написав Фурса.

Тобто інвестиційному банкір передбачає, що нове продовження періоду розмитнення "євроблях" може стати далеко не останнім.

Пільга евробляхерам евробляхеров, що дозволяє не виконувати закон, – це логічний результат першої поблажки. Варто її...

Опубліковано Sergey Fursa Четвер, 22 серпня 2019 р.

Раніше згадувалося, що митники підбили підсумки з розмитнення "евроблях". У відомстві назвали мізерні показники перереєстрацій ввезених з порушеннями авто.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів