Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Водійські права, номери і штрафи. Які важливі зміни торкнулись водіїв за жовтень

Низка важливих змін щодо водійського посвідчення уже ухвалена.

У жовтні в Україні серйозно змінили процедуру отримання посвідчення водія та ухвалили чи підготували ще низку важливих змін, які торкнулись автомобілістів.

Найголовніші новини підготував сайт ТСН.ua.

Так, найголовніше це те, що змінилась процедура отримання водійських прав. Роботу автошкіл спростили та прив’язали до електронної системи. При цьому у водійське посвідчення почали вписувати групу крові. Інформацію будуть вказувати на основі наданої громадянином довідки.

Крім того, українцям дозволять отримувати водійські посвідчення у Центрах надання адміністративних послуг. Судячи з інформації, Кабмін затвердив порядок, за яким для центрів закуплять спецобладнання на суму 70 млн грн. Нова техніка дозволить видавати не лише водійські посвідчення та техпаспорти для авто, а й навіть паспорти.

Також заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров роз’яснив, хто і як зможе перенести водійські права і техпаспорт у смартфон. Електронні документи будуть зберігатись у спеціальному додатку на телефоні. А ще він розповів про нову процедуру отримання автономерів в Україні. Громадянам планують дозволити самостійно замовляти номерні знаки.

Раніше згадувалось, що аферисти продають "українські водійські права" у Польщі по 650 євро. Зловмисники запевняють, що права "офіційно роблять" в Україні.

Варто зауважити, що нардепи ухвалили новий законопроєкт, за яким водіїв штрафуватимуть за перевезення дітей без автокрісла. Порушникам загрожує стягнення у розмірі 510 грн.

Відео Українських водіїв штрафуватимуть за перевезення дітей без автокрісел

Такий закон напередодні ухвалили народні депутати. Дитячі автокрісла, які рятують життя у ДТП, в Україні не використовують майже 90 відсотків водіїв. Водночас у Європі та США такі засоби захисту обов'язкові. І штрафи, якщо ними не користуватися, – чималенькі. На яку суму відтепер штрафуватимуть українців – Сніданок дізнавався  Автокрісло, дитяче автокрісло, безпека на дорозі, дитина в автомобілі, безпека дітей, штрафи автокрісла, закон автокрісла,   

Українських водіїв штрафуватимуть за перевезення дітей без автокрісел

Залиште свій коментар

Вибір редакції