Поїздку Гройсмана трасою Миколаїв – Одеса показали на відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У ролику чиновник поділився планами розвитку дорожньої інфраструктури.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман проїхався трасою Миколаїв – Одеса, яка є частиною автомагістралі GO Highway.

Відео з’явилось на сторінці очільника уряду у Facebook.

Чиновник зазначив, що шосе з’єднує чорноморські порти у Миколаєві, Херсоні та Одесі із західним кордоном України і далі з польськими портами у Балтійському морі.

Приблизно половина дороги вже готова, роботи тривають у декількох областях. 2019 року на проект GO Highway виділяємо 4 млрд грн.

Гройсман підкреслив, що, незважаючи на шалені темпи ремонту українських доріг, низка трас все ж ще потребує ремонту, бо за ними не доглядали десятки років. При цьому прем’єр-міністр відзначив, що його завдання зробити усі розбиті дороги такими, як уже укладена траса.

"Щоб дороги були відремонтовані – потрібно ремонтувати дороги. За один день ніхто цього зробити не може, це тільки популісти розказують, що завтра все буде дуже добре", - підкреслив Гройсман.

Також він додав, що дороги в Україні потрібно ремонтувати "від ранку до вечора".

Сів за кермо авто перевірити якість доріг

Сів за кермо авто та разом із Славомір Новак, Volodymyr Omelyan, Володимир Кістіон перевірили якість доріг, які є частиною транснаціонального коридору GO Highway. Траса має велике значення для розвитку української логістики, адже з'єднає чорноморські порти Одеси і Миколаєва з польськими портами в Балтійському морі. Приблизно половина дороги вже готова, роботи тривають у декількох областях. У 2019 році на проект GO Highway виділяємо 4 млрд грн. Траса дуже важлива для України, тому тримаємо темп. P. S. Окрему увагу приділяємо місцевим дорогам. У 2019 році виділяємо на них 14,7 млрд грн. #УрядГройсмана #РемонтДоріг

Опубликовано Volodymyr Groysman Среда, 24 апреля 2019 г.

Нагадаємо, що "Укравтодор" перевірив міжнародне шосе після капітального ремонту. Було проведено одразу кілька різних тестів якості покриття.

Відео ДжеДАІ дізнались, коли відремонтують трасу Київ-Чернігів

Дорога, що більше нагадує пральну дошку, пролягає між столицею та Черніговом. Траса погано освітлена, а ям та вибоїн там стільки, що поїздка перетворюється на небезпечну подорож.  В Укравтодорі б'ють себе в груди й запевняють: незабаром водійським стражданням настане край. 

ДжеДАІ дізнались, коли відремонтують трасу Київ-Чернігів

Залиште свій коментар

Вибір редакції