Проблема "євроблях". Що чекає на ввезені з порушеннями авто 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобілістам прогнозують затягування зі зниженням податків на розмитнення машин.

2020 року в Україні з великою часткою ймовірності так і не буде вирішена проблема "євроблях".

Про це повідомляє видання "Апостроф" з посиланням на власні джерела.

Судячи з інформації, у Верховній Раді вкрай несхвально ставляться до будь-яких ініціатив, спрямованих на зниження доходів до бюджету. Швидше за все, на думку неназваним джерел, 2020 року продовжиться практика відтермінування скажених штрафів за "євробляхи".

При цьому минулого місяця прем'єр-міністр Олексій Гончарук пообіцяв, що від початку 2020 року поліція не буде штрафувати водіїв за їзду на автомобілі без реєстрації. Таку неформальну поблажку начебто зробили, щоб парламент зміг все-таки проголосувати за закони №2342 і 2345, які пропонують нову формулу розмитнення автомобілів. За словами Гончарука, у Раді повинні повернутися до роботи над питанням "євроблях" від першого дня роботи у новому році, 14 січня.

Видання повідомляє, що зазначені документи також припускають чергове відтермінування штрафів на 180 днів.

Разом з тим, за словами депутата від "Слуги народу" Олександра Ковальчука, згадані законопроєкти сприяють заморожуванню ситуації: "не стягувати мита і штрафів не накладати". Він каже, що такий план буде "негативно сприйматися урядом".

Крім того, видання повідомляє, що навіть якщо згадані закони все-таки ухвалять, то вони не принесуть істотного зниження податків на розмитнення авто. При цьому за старі "євробляхи" незабаром, на думку джерел, доведеться платити гроші за техогляд, що дозволить повертати до бюджету ту різницю, яку українці заощадять на перереєстрації машини.

Нагадаємо, що міністр інфраструктури Владислав Криклій також раніше розповів, коли Рада розгляне закони щодо розмитнення "евроблях". Щодо питання доступною розмитнення було проведено спеціальну нараду на чолі з прем'єр-міністром.

Відео Міністр інфраструктури Владислав Криклій про техогляд, євробляхи, вокзали та дороги

Навіщо депутати планують повернути обов'язковий техогляд для всіх автомобілів? Які вимоги євробляхерів уряд планує задовольнити і коли їм озвучать остаточну формулу розмитнення? І на яких умовах планують передати вокзали в концесію? На ці та інші запитання відповідає міністр інфраструктури Владислав Криклій – в нашій студії.   

Міністр інфраструктури Владислав Криклій про техогляд, євробляхи, вокзали та дороги

Залиште свій коментар

Вибір редакції