Ранкові затори скували Київ 20 березня. Які вулиці варто оминати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Біля Шулявського мосту і надалі спостерігаються авточерги.

Вранці 20 березня Київ скували величезні затори. Особливо рух ускладнено на проспекті Перемоги та загалом у районі Шулявського мосту.

Про це свідчить інформація із онлайн-мап.

Так, від автівок переповнені Набережно-Хрещатицька, Набережно-Лугова, Костянтинівська, Новокостянтинівська, Володимирський узвіз та ще низка менших вулиць Подолу. Також "стоїть" Гаванський міст, Набережно-Рибальська та проспект Степана Бандери.

Затори є на вулицях Чорновола, Юрія Іллєнка та Січових Стрільців.

Скупчення транспорту спостерігаються на бульварах Лесі Українки та Тараса Шевченка, проспектах Лобановського, Повітрофлотському та Голосіївському. Крім того, рух ускладнено у районі Бессарабської площі.

Рух через Дніпро у напрямку правого берега ускладнено через усі мости. Розв’язки біля шляхопроводів зі сторони центру червоніють від заторів.

Також затори спостерігаються на Великій кільцевій, де зафіксовано ще й низку аварій.

У районі Шулявського мосту, який закрито на ремонт, також спостерігаються чималі затори. Так, найбільший затор спостерігається на проспекті Перемоги, а ще на вулицях Дегтярівській, Табірній, Магістральній та Сікорського. На останній трапилась аварія.

Крім того, чималі скупчення автівок є на вулиці Миколи Василенка, а ближче до центру столиці зупинились у авточергах Жилянська і Повітрофлотський проспект.

мапа гугл
Google Maps

Раніше згадувалось, що Шулявський міст з'явився в Instagram і розповів про свої хвилювання. У акаунта майже 2,5 тисячі підписників.

ВідеоНа сторінках Instagram Шулявський міст "розповідає" про своє самопочуття та хвилювання  

Серед останніх переживань мосту - те, що з нього зняли асфальт. Підписники, а їх за кілька днів назбиралося майже 2,5 тисячі, шляхопровід лагідно називають "Шуліком", всіляко підтримують його і радять не хвилюватися, а сприймати все як лікування.  

На сторінках Instagram Шулявський міст "розповідає" про своє самопочуття та хвилювання  

Залиште свій коментар

Вибір редакції