Ранковий Київ 25 березня загруз у заторах. Які вулиці варто оминати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобілістам варто оминати район Шулявського мосту.

Ранковий Київ 25 березня скували чималі затори та низка аварій. Рух ускладнено на проспекті Перемоги і на деяких мостах з лівого берега.

Про це свідчить інформація із онлайн-мап.

Від автівок переповнені Набережно-Хрещатицька, Набережно-Лугова, Володимирський узвіз, Костянтинівська, Новокостянтинівська та низка інших вулиць Подолу. Також "стоїть" Гаванський міст та Набережно-Рибальська.

Крім того рух ускладнено на столичній Оболоні: на вулицях Костянтинівській у районі станції метро Тараса Шевченка. Також затори спостерігаються на деяких відрізках Теліги.

Затори є й на вулицях Чорновола, Юрія Іллєнка та Січових Стрільців.

Скупчення транспорту та аварії спостерігаються на бульварі Тараса Шевченка, проспектах Лобановського, Повітрофлотському та Голосіївському. Крім того, рух ускладнено у районі Бессарабської площі.

У напрямку правого берега затори спостерігаються на мосту Патона, а ще Метро та на Південному.

У районі Шулявського мосту, який закрито на ремонт, також спостерігаються чималі затори. Від автівок переповнений проспект Перемоги та вулиці Дегтярівська, Табірна, Магістральна та Сікорського. На проспекті Комарова у районі НАУ трапилась аварія.

мапа
Google Maps

Раніше згадувалось, що Шулявський міст з'явився в Instagram і розповів про свої хвилювання. У акаунта майже 2,5 тисячі підписників.

ВідеоТСН дослідила, скільки ще мостів чекають на реконструкцію в Україні

Новий шляхопровід на Шулявці обіцяють відкрити аж через 17 місяців, якщо з його зведенням не зволікатимуть. Водночас своєї черги на ремонт чекають іще тисячі аварійних переправ по всій країні. Їх обіцяють відбудувати впродовж найближчих чотирьох років. А поки водії вимушені ризикувати, щоразу виїжджаючи на небезпечні мости.

ТСН дослідила, скільки ще мостів чекають на реконструкцію в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції