Реєстрація нових авто просто в автосалоні: в Кабміні готуються до експерименту

У цьому напрямку дещо доопрацювали проєкт постанови.

В Україні хочуть дозволити реєструвати нові автомобілі просто в автосалоні.

Як повідомляє Auto Consulting, Кабінет міністрів України допрацював проєкт постанови "Про реалізацію експериментального проєкту щодо здійснення державної реєстрації нових автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів усіх типів, марок і моделей, самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, причепів та напівпричепів до них, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів за участю виробників, дистриб’юторів та уповноважених дилерів, які їх реалізують".

Експериментальний проєкт, спрямований на те, щоб автомобілі (та інші транспортні засоби) можна було одразу під час покупки зареєструвати прямо в автосалонах. Це вже доопрацьований проєкт. До Кабміну на узгодження він надійшов з МВС, яке разом з ВААІД і були ініціаторами реєстраційної оптимізації.

В автосалоні покупець нового автомобіля зможе відразу отримати реєстраційний держномер і техпаспорт на транспортний засіб. Правда, за попередніми оцінками МВС, не кожен салон зможе дозволити собі таку послугу. За попередніми даними, на все це автосалон повинен витратити до 200 тисяч гривень.

Тому, швидше за все, таку послугу, в порядку експерименту, зможуть надавати тільки мережеві автосалони великих імпортерів і дилерів. За оцінками МВС таких по всій країні – близько чотирьох сотень. Утім, можна не сумніватися в тому, що подібний експеримент принесе неодмінну користь.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів