Ринок вживаних авто: чого варто очікувати українцям найближчим часом

Активізація цього сегмента триватиме до середини жовтня.

Українським автолюбителям розповіли про те, чого варто очікувати на ринку вживаних машин найближчим часом.

Про це повідомляє Auto-Consulting із посиланням на думку експертів.

За словами директора компанії АМТС Сергія Таранкова, ціни на закупівлі на ринку старих автомобілів у порівнянні з весною виросли на 30%. Він вважає, що така тенденція пов’язана зі зменшенням кількості пропозицій старих авто. Пов’язано це було з карантином і закриттям пункту прийомів автомобілів з-за кордону.

Навесні на західних аукціонах на добу виставляли близько 40-45 тисяч автомобілів, а влітку – тільки близько 12 тисяч. Через це ціни закупівлі почали стрімко підніматися вгору.

Говорячи про наш ринок, директор з маркетингу Групи компаній “АІС” Сергій Боровик зазначив, що у валютному еквіваленті вони істотно не змінилися. Від початку року попит почав зростати швидкими темпами і в липні ринок вживаних авто досяг рекордних показників. В основному на нашому ринку більше стало з’являтися “американців” і “корейців”, а також електромобілів.

Зараз же попит значно вище, ніж навесні поточного року, але він все ж трохи менший, ніж в аналогічні місяці торік.

Як заявив Таранков, найбільшою популярністю для імпорту з країн ЄС користуються автомобілі 2003-2008 років випуску. За його словами, в Україні почали більше везти Renault/Dacia – до третини від усіх обсягів.

У свою чергу Боровик вважає, що величезний попит на старі автомобілі однозначно не дозволить цінам на них знижуватися. Активізацію ринку експерти прогнозують ближче до середини жовтня, разом із поставками нових автомобілів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів