Ринок вживаних авто в серпні показав суттєве зростання: які моделі з пробігом найчастіше купували українці

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ринок вживаних авто в серпні показав суттєве зростання: які моделі з пробігом найчастіше купували українці

Associated Press

Попит у цьому сегменті зріс на 56%.

Українці за підсумками серпня 2021 року зареєстрували значну кількість вживаних автомобілів.

Так, за інформацією "Укравтопром", минулого місяця на українські номери перейшли 51,3 тисячі легкових автомобілів із пробігом, ввезених з-за кордону.

Зазначається, що така кількість реєстрацій імпортного секонд-хенду на 56% перевищила показник річної давнини. Отже, у серпні частка вживаних іномарок склала майже 86% від усіх легкових автомобілів, що вперше реєструвалися в Україні. Якщо брати до уваги показник липня 2021-го, то він зменшився на 3,2 тисячі екземплярів.

Найпопулярнішим вживаним автомобілем місяця став Volkswagen Passat. Впродовж серпня 2021 року українці зареєстрували 3 327 екземплярів цієї марки.

Другий результат у Renault Megane, за місяць на українські номери перейшли 2 832 авто з пробігом цієї моделі. На третьому місці Volkswagen Golf2 697 розмитнених і зареєстрованих авто.

Продовжує список Skoda Octavia, власниками цієї моделі у серпні стали 2 435 українців. Замикає п’ятірку лідерів Ford Focus з результатом 1 657 одиниць. Всього від початку 2021 року українські номери отримали понад 301 тисяча вживаних машин, завезених з інших країн, що на 46% більше ніж торік та у чотири з половиною рази більше, ніж нових легкових авто, зареєстрованих за той самий період поточного року.

Раніше розповідалося про те, що популярний серед українців аукціон підвищив комісію на купівлю вживаних авто.

Наступна публікація