Розмитнено понад 106 тисяч "євроблях". Скільки отримав бюджет

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Добровільні платежі склали 907 мільйонів.

Станом на 20 лютого в Україні розмитнили уже понад 124 тисячі авто на єврономерах, які принесли до бюджету 7,6 млрд гривень.

Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра фінансів Сергій Варланов та в. о. заступника голови ДФС Віктор Кривіцький.

Із наведеної кількості 106,7 тисячі - це так звані євробляхи. За них, крім акцизу, власникам довелось сплатити ще по 8,5 тисячі добровільних внесків. Загалом, це порядка 907 млн гривень.

Всього за пільговий період до України було ввезено понад 195 тисяч автомобілів, за які власники сплатили понад 12 млрд гривень мита.

Найбільше автівок було перереєстровано на таких митницях:

  • Київська міська митниця - 20,8 тисячі авто,
  • Волинська - 14,6 тисячі авто,
  • Закарпатська - 10,8 тисячі авто,
  • Львівська - 10,1 тисячі авто,
  • Чернівецька - 9,9 тисячі авто.

Нагадаємо, що раніше лідер "євробляхерів" шокував відсотком розмитнених авто із Європи. За його словами, автодилери користуються пільговим періодом, щоб ввезти якнайбільше автомобілів, а продавати їх будуть уже згодом.

ВідеоЧи подорожчають автомобілі з європейською реєстрацією після розмитнення

Завтра останній день пільгового розмитнення авто з європейською реєстрацією. До травня авто ще можна буде розмитнити, але за повним тарифом. Після власників блях почнуть нещадно штрафувати. У зв'язку з цими змінами, з'явилися чутки про те, що вторинні авто на українських номерах здорожчають. Адже тепер поїхати в Європу і взяти машину за копійки не вийде, демпінг зник, відтак на вторинному ринку ціни також зростуть.

Чи подорожчають автомобілі з європейською реєстрацією після розмитнення

Залиште свій коментар

Вибір редакції