Розмитнити "євробляху" відтепер можна онлайн: як це зробити

Розмитнити "євробляху" відтепер можна онлайн: як це зробити

АвтоЄвроСила

Весь процес займає не більше 20 хвилин.

Відтепер зареєструвати "євробляху" в Україні можна онлайн.

Про це повідомляється в Facebook Державної митної служби України.

Для того, аби "легалізувати" автомобіль на європейських номерах, користувач повинен зайти в особистий кабінет, перейти в пункт "Ввезення легкового автомобіля" та заповнити митну декларацію.

Після цього відбудеться обробка персональних даних, потім система розрахує суму платежів, які можна сплатити за реквізитами вашого банку.

Спрощене оформлення відбувається згідно із законами України від 15 квітня 1403-ІХ та 1402-ІХ щодо тимчасового спрощення митного оформлення автомобілів та зниження загальної суми платежів.

Загалом, увесь процес займає близько 20 хвилин.

Як відомо, від 15 травня в Україні набув чинності закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов'язкових платежів, об'єктом оподаткування яких є транспортні засоби" № 1402-ІХ. Закон ще 12 травня був підписаний президентом Зеленським разом із іншим - "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України" № 1403-ІХ.

Згідно з документами, вживані автомобілі з європейською реєстрацією, старші п'яти років, які були ввезені на територію Україні до кінця 2020 року, оподатковуються за пільговою ставкою податку на додану вартість та акцизного податку.

Так, на пільгове митне оформлення дається 180 днів від моменту набрання чинності законами. Учасники АТО/ООС матимуть змогу скористатися пільговим розмитненням протягом 270 днів.

Раніше розповідалося про те, що в Україні виникли проблеми з розмитнення "євроблях" із трьох країн.

Наступна публікація