Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ взялась за підрядника, який блокував ремонт найгіршої траси України

СБУ взялась за підрядника, який блокував ремонт найгіршої траси України

Компанію оштрафували на 8 млн грн.

В Україні затримали директора скандальної компанії-підрядника, яка заблокувала близько двохсот тендерів на ремонт доріг.

Фірма подавала позови до антимонопольного комітету (АМКУ) і так "заморозила" понад 10 млрд грн, йдеться у сюжеті програми "ДжеДаі" на 2+2.

Йдеться про компанію "ПолтаваБудЦентр", яка не має жодної власної техніки, а займається ремонтом доріг на умовах субпідрядника.

Більше того, до цього підрядника АМКУ і сам має претензії. Так, його оштрафували на 8 млн грн за спотворення результатів 17 тендерів ще 2017 року у Миколаївській області. Керівника "ПолтаваБудЦентр" Араіка Амірханяна затримало СБУ, але уже в рамках кримінального провадження.

Тепер в "Укравтодорі" обіцяють відновити роботи на низці важливих доріг. Зокрема на так званій найгіршій трасі України Кропивницький – Миколаїв. Саме з подачі "ПолтаваБудЦентр" тендер на ремонт одного із відрізків дороги було заблоковано. У межах Кіровоградщини роботи киплять уже наповну, а от на Миколаївщині лише плануються. При цьому на реставрацію шосе виділено 1 млрд грн.

Подробиці дивіться у сюжеті програми "ДжеДаі".

Відео На трасі Кропивницький-Миколаїв з’явилась яма у 10 мільярдів гривень

Дорогу державного значення Кропивницькій – Миколаїв ДжеДАІ перевіряють чотири роки поспіль. Із року в рік одне і те саме – величезні ями. Новий асфальт все ж може з’явитись, після вирішення питання із тендерами на ремонт. Хто має забезпечити трасу та де шукати гроші цікавився Богдан Лазука.

На трасі Кропивницький-Миколаїв з’явилась яма у 10 мільярдів гривень

Нагадаємо, що на трасі Вінниця–Умань на ремонт закривають міст. Реставрацію планують завершити до кінця 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції