Сервісні центри МВС тимчасово припинили роботу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електронна система відомства працює з перебоями.

Сервісні центри МВС тимчасово не можуть надавати послуги через перебої у роботі Національної автоматизованої інформаційної системи (НАІС).

Про це 19 лютого орієнтовно о 16:00 повідомили на сторінці Головного Сервісного центру МВС у Facebook.

Про повноцінне відновлення роботи відділень та усунення перебоїв роботи системи відомство окремо повідомить на сторінках у соцмережах та на офіційному сайті.

Друзі! Сьогодні, 19 лютого, Національна автоматизована інформаційна система (НАІС) МВС України працює з перебоями. Через це надання послуг сервісних центрів МВС наразі є неможливим. Просимо вибачення за ці незручності! Сервісні центри МВС відновлять обслуговування клієнтів у звичному режимі як тільки роботу НАІС МВС України буде налагоджено. Про це буде оперативно повідомлено на Фейсбук-сторінці та на сайті Головного сервісного центру МВС (http://hsc.gov.ua/) Дякуємо за розуміння. Чекаємо на усунення технічних проблем так само щиро, як і ви. Ваші, #СервісніЦентриМВС

Опубликовано Головний сервісний центр МВС Вторник, 19 февраля 2019 г.

Нагадаємо, що Головний сервісний центр МВС запустив чат-бота, який консультує водіїв цілодобово. Користувачі можуть дізнатись відповідь на низку важливих питань у зручний час.

ВідеоРозмитнення авто: на трьох постах Закарпатської митниці "євробляхи" оформляють цілодобово

Через сплив терміну пільгового розмитнення, який завершується 22 лютого, ще на трьох постах Закарпатської митниці почали цілодобово оформляти так звані "євробляхи". Охочих легалізувати авто за півціни багато і на Волині. Там на всіх пунктах пропуску автомобілі стоять на спеціальному майданчику.

Розмитнення авто: на трьох постах Закарпатської митниці "євробляхи" оформляють цілодобово

Залиште свій коментар

Вибір редакції