Сезонна заміна шин. Куди подіти стару гуму в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Старі покришки можна здати на переробку.

В Україні старими шинами здебільшого завалюють автомайстерні або просто спалюють, але їх можна здати на переробку і гума отримає нове життя.

Про це розповідається у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Зазначається, що на деяких шиномонтажах стару гуму можна здати на переробку орієнтовно за 20 гривень за кожне колесо. Згадана сума піде на оплату транспортування шин до спеціального підприємства.

При цьому на шиномонтажах розповідають, що немає жодних гарантій, що гума доїде саме на переробку. В Україні немає державної програми з утилізації шин, а нема програми – немає і контролерів. Тож є ризик що шини просто вивезуть на звалище чи гірше того до лісу.

Разом з тим гума – це коштовна сировина, її можна використовувати для виготовлення лежачих поліцейських, обладнання для паркінгів і спортивних  майданчиків.

Подробиці про утилізацію шин дивіться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Відео Куди подіти старі шини

5 днів до календарної зими, мінусова температура за вікном, а на СТО досі залишаються великі черги охочих "перевзутися". Про те, що це важливо зробити – зрозуміло, але куди подіти стару гуму. І для чого можуть знадобитися після реінкарнації? Дивіться.  

Куди подіти старі шини

Раніше юрист розповів, коли водієві загрожує штраф за "лисі" шини. Адвокат зауважив, що через "лису" гуму навіть страхова може відмовити у компенсації через аварію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції