Шалені штрафи та евакуація. Як уникнути проблем із "євробляхою"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автівку можна розмитнити, або вивезти за кордон.

22 лютого в Україні спливає термін пільгового розмитнення авто на єврономерах. Разом з тим, перереєструвати "євробляхи" українці зможуть ще до 24 травня, після чого поліція обіцяє нещадно штрафувати та конфісковувати машини порушників.

Утім, чимало власників автівок з іноземних номерах не поспішають змінити їх на українські, пише "Економічна правда". Із очікуваних 250-300 тисяч розмитнили "євробляхи" навіть менше, ніж 40 тисяч.

Своєю чергою деякі власники "євроблях" готуються продовжити боротьбу за ще дешевше розмитнення. Представники "Авто Євро Сили" навіть підготували спеціальні вказівки своїм прихильникам у областях, як "допомогти користувачам авто на єврономерах в законному полі захистити себе від "драконівських" штрафів та продовжити боротьбу за доступне розмитнення".

Серед можливих варіантів для власників "євроблях" є ще такі:

  • Пройти розмитнення та сплатити усі податки. Для цього перешкодою може стати відсутність реального власника або непідйомна ціна на перереєстрацію. Так, чимало автомобілістів просто не в змозі сплатити податки інколи на більшу суму ніж вартість самого авто, якщо йому понад десять років.
  • Залишити автівку за кордоном. Чимала кількість "євроблях" стоять залишені неподалік українських митниць в Угорщині, Словаччині та Польщі. Такою схемою користуються як ті, хто вивозять авто, щоб уникнути штрафу за порушення митних законів, так і ті, хто приїздять до України надовго, але не мають можливості залишати заставу на кордоні.

Нагадаємо, що  фіскали розповіли, що заважає швидко розмитнювати "євробляхи". Українці спочатку приїздять на митницю, а лише потім починають з’ясовувати, які потрібно документи для розмитнення. Саме це призводить до колосальних ускладнень. При цьому, "євробляхам", які вже перебувають на території України, виїздити за кордон не обов’язково. Потрібно лише подати "декларацію в режимі імпорту".

ВідеоСкільки насправді коштує змінити європейські номери на українські - експеримент "Сніданку"

Лише за один день країна заробила 170 мільйонів гривень завдяки євробляхам. За добу розмитнили майже три тисячі автівок. А от за весь період дії нового закону українці узаконили 44 тисячі машин із Європи. Наш Антон Ночвін також спробував розмитнити авто. Чи вийшло це в нього – дивіться далі.  

Скільки насправді коштує змінити європейські номери на українські - експеримент "Сніданку"

Залиште свій коментар

Вибір редакції