Шалені штрафи за "євробляхи". Нефьодов дав важливий коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він пообіцяв шукати комплексне рішення проблеми ввезених з порушеннями авто.

Очільник митниці Максим Нефьодов, нібито, пообіцяв вирішити проблему штрафів у 170 тисяч гривень за "євробляхи".

Про це повідомив голова "Авто Євро Сили" Олег Ярошевич з посиланням на слова нардепки від "Слуги Народа" Людмили Марченко.

За його словами, спочатку "євробляхери" розповіли чиновниці про проблему зі штрафами і законопроєктом, який ніяк не можуть ухвалити у Верховній Раді. Як наслідок, Марченко, нібито, зустрілась у парламенті з Нефьодовим і переговорила з ним щодо проблем "євроблях".

За словами Ярошевича, очільник митниці зазначив, що його відомство не може всупереч закону не надсилати штрафи порушникам і можливе лише комплексне вирішення проблеми. Також Нефьодов додав, що все таки буде шукати вихід, щоб українців не змушували платити 170 тисяч гривень.

При цьому Ярошевич зауважив, що комплексне рішення уже готове і це законопроєкти 2342 і 2345, які були розроблені ще у грудні 2019 року. Ці документи серед іншого передбачають скасування штрафів у 170 тисяч гривень та заміну їх на "добровільний платіж" у 8,5 тисячі гривень.

Ви очікуєте нового закону про бюджетне розмитнення авто?

Нагадаємо, що Разумков розчарував власників авто на єврономерах відповіддю про долю "євроблях". В Ради до законопроєкту поки "руки не доходять".

Відео У Кабміні вже розглядають новий законопроект щодо розмитнення авто

Розмитнити авто скоро стане ще дешевше. Законопроект, який дозволить сплачувати третину від необхідної на сьогодні суми платежів, розробили народні обранці. Документ уже на розгляді у Кабінеті Міністрів. Його особливості теж вивчав наш експерт, Максим Хотіленко. 

У Кабміні вже розглядають новий законопроект щодо розмитнення авто

Залиште свій коментар

Вибір редакції