Шалені штрафи за "євробляхи" поштою. Ярошевич розповів про "підступний" план митників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Митники нібито візьмуться за українців, які страхували авто на єврономерах і так залишали свої дані.

Лідер "євробляхерів" Олег Ярошевич заявив, що законопроєкт 2342 про доступне розмитнення авто, який активісти розробляли разом з представниками уряду, це "чиста бутафорія і замилювання очей".

Про це він розповів у відеозверненні під час мітингу під Офісом президента.

За його словами, чимало депутатів від "Слуги народу" переконані, що саме законопроєкт 2288 повинен вирішити питання "євроблях". На практиці він лише відтерміновує шалені штрафи за ввезені з порушеннями авто до 1 січня 2020 року. При цьому він набуде чинності лише після підписання Зеленським.

Ярошевич зазначає, що цей закон нічого не вирішив.

Він також переконаний, що глава митниці Максим Нефьодов і чиновники зробили запит до страхових компаній на дані щодо українців, які купували автоцивілку на нерозмитнені авто. Як наслідок, на думку лідера "євробляхерів", усі такі автомобілісти отримають "листи щастя" зі штрафами у 170 тисяч гривень уже після Нового року.

Він пояснює, що такі штрафи отримають усі, навіть якщо їх не зупинять на дорозі патрульні.

При цьому, стосовно законопроєкта 2342, який мав би вирішити усі вищезгадані проблеми, Ярошевич додав, посилаючись на слова нардепів, що документ нібито зареєстрував "не той депутат, який може просувати закон у Раді".

Як підсумок, глава "євробляхерів" додав, що у Раді зареєстрували ще один законопроєкт, який може відтермінувати штрафи за авто ввезені з порушеннями ще на 90 днів. Тобто ще приблизно три місця після початку нового року.

Раніше глава "євробляхерів" розповів про новий "кабальний" закон щодо розмитнення авто. Він переконаний, що нові ставки розмитнення будуть ще вищими за нинішні.

Відео Низка мітингів відбувається поблизу Верховної Ради – рух транспорту там ускладнений

Зокрема, протест власників автомобілів із єврореєстрацією, мітинг проти продажу землі, також люди виступають за свободу слова . Так звані євробляхери поставили свої автомобілі уздовж вулиці Грушевського, тож рух нині можливий лише двома смугами - поліцейські намагається його зорганізувати.  

Низка мітингів відбувається поблизу Верховної Ради – рух транспорту там ускладнений

Залиште свій коментар

Вибір редакції