Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шампанське перед поїздкою. Коли водію дозволено випити келих ігристого

Шампанське перед поїздкою. Коли водію дозволено випити келих ігристого

За кілька годин до дороги кермувальник може випити 200 грамів шампанського.

У новорічні свята питання кермування автівкою на тверезу голову стоїть як ніколи гостро, а кількість аварій зростає у рази. Тому, якщо випили навіть трохи алкоголю, то краще не сідайте за кермо.

Тим не менше, спиртне має властивість виходити з організму, і якщо випити невеличкий келих шампанського, то через годину-другу уже можна сідати за кермо, пише "Авто24".

Водії інколи випивають під перший тост, а вже до кінця вечора не доторкаються до алкогольних напоїв взагалі. Така методика допомагає сісти за кермо уже цілком тверезим, якщо випили кілька годин тому.

При цьому, випиваючи, особливо уважним потрібно бути із шампанським. Справа у тому, що воно вважається легким напоєм, але через наявність у "ігристому вині" вуглекислих газів алкоголь швидше всмоктується у кров та "вдаряє у голову". Так, потрібно бути обережними, щоб не втратити самоконтроль уже від одного до вінців налитого келиха.

Водієві, який випив трохи напою, варто не просто закусити фруктами, а повноцінно поїсти. Це зведе нанівець дію алкоголю.

Якщо детальніше, то випитий 200-грамовий келих вина виходить із організму людини за 1,5-2 години.

Більш детальні розрахунки дивіться у таблиці:

Шампанське за кермом
Авто24

Нагадаємо, що вчений розвіяв популярний міф щодо похмілля. Вживання води після гучної вечірки з алкоголем не зможе запобігти виникненню похмілля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції