Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шосе Київ-Чернігів відбудує підрядник, що укладав трасу "Формули-1"

Шосе Київ-Чернігів відбудує підрядник, що укладав трасу "Формули-1"

Ремонт заплановано уже на травень.

Уже у травні 2019 року в Україні планують розпочати ремонт одного з найгірших під’їздів до столиці – траси Київ-Чернігів.

Про це розповів радник голови "Укравтодору" Олександр Кава у сюжеті програми "ДжеДаі" каналу 2+2.

Дорожник зазначив, що капітальна перебудова торкнеться траси від міської лінії Києва до транспортної розв’язки біля села Кіпті на Чернігівщині. Ремонт має торкнутись і об’їзної навколо Броварів.

У сюжеті відзначається, що траса Київ-Чернігів входить до масштабного проекту "Під’їзди до столиці", у рамках співпраці із Європейським банком реконструкції та розвитку. Раніше у рамках співпраці уже відремонтували ділянки доріг від Житомира, Обухова та Білої Церкви.

Для відновлення шосе на міжнародному тендері уже навіть обрано підрядника – компанію "АзВірт" із Азербайджану. Чиновник підкреслив, що підрядник реалізував чимало дорожніх проектів у Європі та навіть будувала трек для "Формули-1" у столиці Азербайджану Баку.

Подробиці про ремонт дороги Київ-Чернігів та про її нинішній стан дивіться у сюжеті програми "ДжеДаі".

Відео ДжеДАІ дізнались, коли відремонтують трасу Київ-Чернігів

Дорога, що більше нагадує пральну дошку, пролягає між столицею та Черніговом. Траса погано освітлена, а ям та вибоїн там стільки, що поїздка перетворюється на небезпечну подорож.  В Укравтодорі б'ють себе в груди й запевняють: незабаром водійським стражданням настане край. 

ДжеДАІ дізнались, коли відремонтують трасу Київ-Чернігів

Нагадаємо, що капітальний ремонт траси Київ – Одеса показали на відео. Трасу реставрують неподалік від Одеси.

Залиште свій коментар

Вибір редакції