Система автофіксації порушень ПДР: водії вже сплатили штрафів на понад 100 млн грн

Ось такий підсумок роботи за перші сто днів.

Міністерство внутрішніх справ спільно з патрульною поліцією підбили підсумки роботи системи автоматичної фіксації порушень ПДР за перші сто днів.

За словами першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, за увесь час роботи автоматичної системи, поліція винесла 833 тисячі 849 постанов за наслідками порушень ПДР, з них більше 645 тисяч вже оплачено.

Зазначається, що 77% - це добровільна сплата водіїв. Як наслідок, порушники вже принесли до Держбюджету 101 694 585 грн штрафів.

Окрім того, як зазначив заступник МВС Антон Геращенко, кількість ДТП у місцях встановлення камер автофіксації зменшилася на 30%. За його словами, запуск системи був обумовлений високим рівнем порушень правил дорожнього руху в Україні, в порівнянні з європейськими країнами.

"З 1991 по 2019 рік загинуло в ДТП 174 тис. 95 людей. А це в десятки разів більше, ніж під час збройної агресії Росії. Минулого року на дорогах України загинуло 3 454 особи. У місцях, де встановлено перші 50 камер автофото- та відео фіксації порушень ПДР, кількість ДТП знизилась у 3 рази", - підсумував Геращенко.

Раніше в МВС розповіли, чи штрафують "євробляхерів" за перевищення швидкості.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів