Складено рейтинг найдешевших в обслуговуванні іномарок в Україні

Складено рейтинг найдешевших в обслуговуванні іномарок в Україні

Associated Press

На них відносно легко знайти запчастини.

Експерти склали список автомобілів, ремонт яких в Україні коштуватиме найменше.

Про це йдеться в Bigmir.Net.

Як правило, до категорії найдешевших автомобілів в обслуговуванні належать авто, на які легко знайти запчастини і водночас легко їх замінити.

Отже, до цього рейтингу входять:

  • Daewoo Lanos/Sens - без перебільшення, найдешевший автомобіль в плані ремонту. Це пояснюється відразу безліччю факторів. По-перше - поширеність автомобіля. По-друге - незмінна конструкція, завдяки якій запчастини підходять відразу для декількох поколінь автомобіля.
lanos
  • Chevolet Lacetti - на відміну від свого корейського побратима, Lacetti більш проблемний автомобіль в плані ремонту. Попри відносну простоту конструкції і дешеві запчастини автомобіль може піднести чимало сюрпризів за рахунок "фірмових" болячок у вигляді пошкодженої прокладки клапанної кришки або клапана рециркуляції відпрацьованих газів.
Chevrolet Lacetti
  • Chevrolet Aveo - автомобіль не менш безпроблемний, ніж його попередники, але іноді може мати такі неприємні проблеми, як модулі запалювання, прокладки кришки клапанів і котушки запалювання.
  • Geely Emgrand ЕС7 - невибагливий автомобіль з дешевими запчастинами. Щоправда, порівняно зі своїми суперниками має трохи більше мінусів в плані початкової надійності. Йдеться, в основному, про підвіску та трансмісію.
  • Chery Tiggo - безумовно, найдешевший кросовер в обслуговуванні в Україні. Автомобіль досить невибагливий, хоч власники і говорять про необхідність лити хороше мастило в двигун.
Associated Press

Раніше були названі топ-5 авто, які найчастіше купують у Європі.