Складено список найпопулярніших вживаних авто з газовою установкою в Україні

Дата публікації
Перегляди
500
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Складено список найпопулярніших вживаних авто з газовою установкою в Україні

Фото: arnapress.kz

Тут знайшлося місце для 20 моделей.

Складено список найпопулярніших вживаних легкових автомобілів на ГБО, які українці продавали та імпортували в березні 2021 року.

Про це йдеться в Auto.RIA.

Зазначається, що легковики з газобалонним обладнанням займають приблизно п’яту частину вторинного ринку в Україні.

Загалом таких машин, згідно з відкритими даними ГСЦ МВС про кількість угод купівлі-продажу та перших реєстрацій, у березні було 22,8 тисячі. Щодо кількості офіційно зареєстрованих встановлень ГБО – їх за перший місяць весни зафіксовано 2 755.

Так, список моделей, які були найбільш масовими на “вторинці”, очолює Daewoo Lanos (разом із похідним Sens). Й статистика така, що навряд чи якесь авто зможе випередити “Ланоси”. Зрештою, у цьому списку присутні не лише залишки радянського чи місцевого автопрому, а й інші легковики, частина з яких – “європейці”, обладнані двигунами з відносно простими системами ГРМ та подачі пального, які можна доповнити порівняно доступними системами ГБО 4-го покоління.

До вашої уваги топ-20 списку.

Фото: auto.ria.com
Фото: auto.ria.com

Додамо, що зараз українці не вписують ГБО в техпаспорт, через невиправдано високу ціну, корупційність та недоцільність цієї процедури. Раніше середня кількість замінених техпаспортів для реєстрації ГБО складала близько 11,5 тисяч щомісяця, у 2018 році 10,2 тисячі за місяць, зараз же — менше 3 тисяч.

Через зміну правил оформлення ГБО його реєстрація подорожчала від 600 гривень до 3 тисяч гривень. Отже, українці офіційно оформлюють ГБО, головним чином, у випадку перепродажу автомобіля.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
500
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація