Спрощення процедури отримання автономерів. Як зміняться ціни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експерти розповіли, чому зросте вартість номерних знаків для авто.

Українцям загрожує серйозне подорожчання автомобільних номерів після того, як їх почнуть виготовляти і видавати приватні компанії.

Про це повідомляє Auto24 з посиланням на коментарі експертів.

Експерти розповідають, що так зване спрощення процедури випуску номерних знаків, яке передбачене новими правками до закону "Про дорожній рух", насправді усуне контроль за ввезенням та за цінами на них. Так, якщо нині усі тендери контролює Антимонопольний комітет (АМКУ), то за новими стандартами діяльність відомства при Сервісних центрах МВС автоматично припиниться.

Судячи з інформації, це приpведе до того, що після набуття чинності нового закону кожен виробник може встановлювати ціни на свій розсуд.

У повідомленні зазначається ще одна зміна, яка, імовірно, відбудеться у разі ухвалення змін до закону "Про дорожній рух".  За словами експертів, зниження контролю за закупівлею та ввезенням сировини для номерних знаків дозволить підприємствам ввозити номери контрабандою. Це, нібито, дозволить компаніям з одного боку не сплачувати податки, а з іншого боку удвічі підняти вартість самих номерних знаків для автомобілістів.

Раніше згадувалось, які важливі зміни торкнулись водіїв за жовтень. В Україні серйозно змінили процедуру отримання посвідчення водія та ухвалили чи підготували ще низку важливих змін, які торкнулись автомобілістів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції