Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стали відомі лідери ринку вантажних авто в Україні за жовтень

Стали відомі лідери ринку вантажних авто в Україні за жовтень

Рейтинг очолили вантажівки Renault.

За жовтень 2018 року попит на нові вантажівки виріс в Україні на 10% порівняно із минулорічною статистикою. Первинну реєстрацію пройшло 1105 комерційних авто.

До першої трійки лідерів за продажами увійшли Renault, Fiat та Citroen, пише "Укравтопром".

Найбільше за жовтень було зареєстровано комерційних машин марки Renault – 163 одиниці. Це на 9% більше ніж за жовтень 2017-го.

Другу сходинку займає Fiat. Загалом 121 автомобіль бренду пройшов первинну реєстрацію, що на 7% більше за минулорічний показник.

З більш ніж триразовим зростанням стосовно минулого року третю сходинку рейтингу посіла французька марка Citroen, в активі якої 103 реєстрації.

Четверте місце і 40% зростання у Mercedes-Benz – 91 автомобіль.

Замикає п’ятірку лідерів жовтня 2018 року – Volkswagen. У звітному місяці 75 нових комерційних автомобілів цієї марки поповнили автомобільний парк України, що на 56% більше ніж за жовтень 2017-го.

Всього від початку 2018 року на українському ринку було реалізовано 10,5 тис. нових комерційних авто, що на 13% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Раніше згадувалось, що стали відомі лідери українського ринку легкових авто у жовтні. Лідером за кількістю первинних реєстрацій стали автомобілі Toyota.

Залиште свій коментар

Вибір редакції