Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти показали неспроможність водіїв дотримуватись правил паркування

Українські водії паркуються із порушенням ПДР навіть на стоянках європейського типу.

Стало відомо, які саме штрафи очікують українців уже від 27 вересня за неправильне паркування у містах.

Про це йдеться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Тепер за неоплачене паркування у центрі міста штраф доведеться сплатити у 20-кратному розмірі відносно години паркування. Так, якщо ціна за муніципальну парковку 10 гривень, то штраф за несплату буде 200 гривень. Раніше накладення складало 51 гривню.

Тим не менше поки-що водії не поспішають дотримуватись стандартів паркування. Навіть на вулицях, де облаштовані так звані "паркувальні кармани" європейського рівня, українці не поспішають паркуватись за правилами. Ще одне проблемне місце: паркінги біля супермаркетів. Тут водії умудряються залишити автівку, де завгодно, аби лише не заплатити зайвих десять гривень.

На противагу нахабам уже навіть активісти створили додаток, який дозволяє пересічним громадянам фотографувати порушників та одразу надсилати знімки поліції. Користувачам за допомогу будуть нараховуватись бонусні бали, які вони зможуть використовувати у магазинах та кафе.

Тепер залишається лише спостерігати, чи вплинуть на безвідповідальних водіїв нові підвищені штрафи за паркування.

Детальніше про водіїв порушників та нові штрафи дивіться у сюжеті пограми "Сніданок з 1+1".

ВідеоОсобливості національного паркування: як побороти автонахабство

Одна з головних змін, яка очікує українців у вересні - зміна правил паркування автомобілів. Кардинально боротися з порушеннями правил паркування вирішили, бо водії систематично не сплачують за стоянку, паркуються в неналежних місцях, створюють затори та небезпеку для пішоходів. Ми разом із ралІйним гонщиком Павлом Черепіним розібрали розповсюджені порушення під час паркування.

Особливості національного паркування: як побороти автонахабство

Нагадаємо, що в Україні за порушення деяких ПДР штрафи зростуть у 20 разів. Нововведення також торкнуться евакуювання автомобілів.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції