Стало відомо, коли можуть розглянути законопроєкт про розмитнення авто

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
3532
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стало відомо, коли можуть розглянути законопроєкт про розмитнення авто

Фото: УНІАН

Спочатку його підготують до другого читання.

Як відомо, нещодавно Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт щодо розмитнення "євроблях".

Керівник Комітету податкової і митної політики Данил Гетманцев розповів, що протягом двох комітетських тижнів, до 9 квітня 2021 року, законопроєкт про доступне розмитнення машин підготують до другого читання.

Від 13 до 16 квітня 2021 року цей документ буде слухатись у другому читанні на пленарному тижні у Верховній Раді, де за нього голосуватимуть парламентарі. Якщо його ухвалять – правила розмитнення автомобілів буде змінено.

Новий законопроєкт про розмитнення авто на європейських номерах передбачає машини, які ввезені фізичними особами на митну територію України в період від 31 грудня 2020 року і перебувають в митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. Таким чином він охоплює всі ввезені до початку 2021 року "євробляхи".

Раніше були внесені правки, які дають можливість деяким категоріям населення розмитнювати "євробляхи" за нульовим тарифом, а також ще більше подовжують строк дії Закону. Окрім того, існує правка, яка дозволяє розмитнювати навіть ті "євробляхи", які ввезені протягом 2021 року.

Додамо, що для "євробляхерів" не збираються змінювати концепцію щодо розмитнення.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Євробляхи
Дата публікації
Перегляди
3532
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація