Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли Рада може остаточно вирішити проблему з "євробляхами"

Нардепи планують розглянути відповідні законопроекти у листопаді.

Законопроекти 8487 та 8488 про доступне розмитнення "євроблях" та зниження податків на ввезення автомобілів в Україну розглянуть у Верховній раді під час дев'ятої сесії, яка стартує 6 листопада 2018 року.

Разом зтим, порядок денний не затверджено і наразі не відомо чи встигнуть депутати ухвалити рішення стосовно "євроблях", пише "Авто24" із посиланням на порядок денний дев'ятої сесії Верховної ради.

При цьому, якщо до законопроектів усе ж дійдуть, то це вже буде друге читання, яке вирішить долю автомобілів на єврономерах в Україні.

За "автомобільні" законопроекти відповідальна голова податково-митного комітету Ніна Южаніна, тому шанси до розгляду у них більші, аніж у інших документів. Окрім того, "податкові" законопроекти треба приймати до початку фіскального року, щоб вони вступили в дію від 1 січня.

Нагадаємо, що у першому читанні Верховна рада прийняла законопрект 8487, який стосується безпосередньо розмитнення "євроблях", 13 липня 2018 року. Активісти частково домоглися результатів за висунутими вимогами. Розроблені Комітетом Верховної Ради з питань податкової політики законопректи для врегулювання ситуації з засиллям автомобілів на єврономерах були прийняті за основу.

Раніше згадувалось, що у Раді назвали приблизну кількість "євроблях" завезених цьогоріч до України. Статистичні дані різних джерел суттєво відрізняються. 

ВідеоДепутати проголосували за закон про "євробляхи" : чого чекати власникам авто на єврономерах

Перший крок до українізації авто на єврономерах зроблено. Парламентарі до власних канікул встигли ухвалити два важливі законопроекти про так звані "євробляхи". Проте обидва лише в першому читанні. До осені ситуація з "євробляхами" не зміниться. Далі все буде залежати від того, чи домовляться активісти з парламентарями про  остаточний  текст законопроекту.

Депутати проголосували за закон про "євробляхи" : чого чекати власникам авто на єврономерах

Залиште свій коментар

Вибір редакції