Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, скільки людей гине через погані дороги в Україні

Стало відомо, скільки людей гине через погані дороги в Україні

Погані дороги підвищують імовірність аварії.

За перші сім місяців 2018 року в Україні через розбиті дороги сталося понад сотню аварій, в яких загинуло 22 людини, а 141 – залишилась травмованою.

Таку статистику наводять у сюжеті програми "Сніданок з 1+1" із посиланням на інформацію Нацполіції.

При цьому, зазначається, що у 2017-2018 роках Україна посіла 130 місце із 137 досліджених за якістю доріг. Український асфальт опинився в рейтингу між Мозамбіком і Єменом.

Разом з тим, "Укравтодор" активно відновлює важливі шосе та дороги. За останні два роки в Україні відремонтували понад дві тисячі кілометрів автотрас. Дорожники запевняють – це європейський рекорд. Але не приховують: понад 90% українських шосе ще у поганому стані.

Тим часом автомобілісти продовжують давати назви горе-дорогам: "пральна дошка", "місячна поверхня", "яма на ямі" та "не дорога, а напрямок". В Україні безліч висловів і афоризмів для характеристики поганих доріг.

"Крок за кроком міняємо ситуацію на українських дорогах. Ми розбили на сьогоднішній день відповідальність за дороги. За  місцеві відповідає голова ОДА, а за національні, регіональні та міжнародні – відповідає "Укравтодор", - говорить Славоміра Новака.

Відремонтувати усі 170 тисяч кілометрів українських шляхів  – справа на багато років. Але в "Укравтодорі" запевняють, що за п’ять років всі обласні центри України будуть поєднані відремонтованими трасами.

Детальніше про ситуацію на дорогах дивіться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Відео Чим небезпечні неякісні дороги та коли українські шляхи нарешті буде відремонтовано

За даними Нацполіції, за перші сім місяців 2018 року через незадовільний стан доріг сталося 104 ДТП, в яких загинуло 22 людини, а 141 - залишилась травмованою. Тож не дивно, що українські дороги рік за роком потрапляють до рейтингів найгірших у світі. 2017 року Укравтодор відновив рекордні 2 тисячі кілометрів автотрас. А коли відремонтують усі 170 тисяч кілометрів українських шляхів - ми запитали у керівника Укравтодору. 

Чим небезпечні неякісні дороги та коли українські шляхи нарешті буде відремонтовано

Нагадаємо, що 2019 року "Укравтодор" отримає 47 мільярдів гривень на будівництво доріг. Омелян розповів про нові стратегії використання коштів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції