Строк пільгового розмитнення "євроблях" не продовжать. Коли почнуть евакуювати авто

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За зниженими ставками авто можна розмитнити до 22 лютого.

В Україні не планують продовжувати пільговий період для розмитнення "євроблях", який закінчується 22 лютого.

Про це написав голова Волинської митниці Віктор Кривіцький у Facebook із посиланням на результати зустрічі з головою комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною.

Після закінчення пільгового періоду базові ставки податків стануть такими: для бензинових авто до 3 тис. куб. см — €50, понад 3 тис. куб. см — €100. Для автомобілів на дизелі з об'ємом двигуна до 3,5 тис. куб. см — €75, а понад — €100.

Проте до 22 лютого 2019 року на розмитнення авто з іноземними номерами діють пільги – базові ставки акцизу знижені наполовину.

Чиновник зазначив, що уже від травня цього року до порушників митних режимів "транзит" та "тимчасове ввезення" правоохоронці почнуть застосовувати "жорсткі фінансові санкції, аж до конфіскації транспортного засобу".

Зважаючи на суспільну важливість процесу митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації, постійно відслідковую...

Опубликовано Віктором Кривіцьким Четверг, 10 января 2019 г.

Нагадаємо, що в Україні розмитнили 21 тисячу "євроблях". Перереєстрація авто на іноземній реєстрації принесла до бюджету 1,5 млрд грн.

Відео Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Бум на розмитнення автівок на єврономерах. Власники таких машин відмовилися від блокування кордонів і окупували митниці, аби легалізувати свої авто. У Чернівцях за кілька днів дії нового закону про розмитнення цю процедуру вже пройшли майже 2 сотні власників "євроблях". 

Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Залиште свій коментар

Вибір редакції