Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жителі населених пунктів вимагають відремонтувати знищену дорогу.

Сьогодні, 30 вересня, на Львівщині люди перекрили важливе шосе Львів–Ужгород у районі села Лопушанка-Хомина з вимогою відремонтувати знищену місцеву дорогу.

Розбитий шлях з’єднує 11 сіл, але його не ремонтували уже 30 років, повідомляє у відеозверненні місцевий священник Роман Гром.

Він говорить, що так жителі населених пунктів, які розташовані між Стрілками та Мшанцем, хочуть привернути увагу до проблеми президента України Володимира Зеленського. При цьому на мітингові є представники місцевої та обласної влади, які, за словами Грома, нічого не можуть зробити і не реагують на численні звернення місцевих жителів.

Відомо, що жителі раніше готували петиції, які мали б стимулювати ремонт згаданої дороги. Однак місцева влада так і не відреагувала на документи, хоча вони й, нібито, зібрали достатню кількість підписів.

Відомо, що дорога через Лопушанку-Хоминку перекрита, а селяни пропускають лише машини швидкої допомоги і маршрутки.

Місцеві жителі у соцмережах повідомляють, що, незважаючи на дощ, кількість людей на мітингові зростає. На місці присутня поліція, але між правоохоронцями та пікетувальниками повне порозуміння.

Офіційне звернення жителів 11 сіл на Старосамбірщині до Президента України Володимира Зеленського щодо негайного капітального ремонту дороги Стрілки-Мшанець.

Опубликовано Roman Hrom Понедельник, 30 сентября 2019 г.

Варто нагадати, що це уже не перша акція, яку організовують жителі згаданих селищ, щоб привернути увагу влади до знищеної дороги. Раніше священик і діти переспівали хіт "Плакала" про знищену дорогу на Львівщині. У кумедному відео розповідається про вщент розбиту дорогу, яка з'єднує 11 сіл.

Залиште свій коментар

Вибір редакції