Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Транспортні жлоби. Водія обурили черги автівок на смузі для автобусів у Києві на Шота Руставелі

На вулиці навіть встановлені спеціальні відмежувальні стовпці.

Ввечері 30 січня у Києві водій зняв відмежовану стовбцями смугу для автобусів на Шота Руставелі, якою продовжують їздити автомобілі.

Ролик з назвою "Транспортні жлоби" з’явився на YouTube-каналі ALive.

"У нас люди не розуміють що таке громадський транспорт і в якій смузі варто їхати. На Шота Руставелі, у результаті, ось такий транспортний колапс утворився", - говорить автор відео.

Зазначається, що у кінці відмежованої смуги інколи стоїть поліцейська машина, яка усіх штрафує.

"Зараз подивимось, як вона буде ці "Кубики", цих жлобів, які їздять з крутими номерами, штрафувати", - звучить за кадром.

При цьому патрульних у кінці смуги все ж не виявилось.

Нагадаємо, що інспектори з паркування з’являться у Києві уже у лютому. Поява інспекторів на вулицях столиці засвідчить старт першого етапу впровадження реформи у сфері паркування. Через 2 місяці, від 1 квітня, стартує уже другий етап. Кількість інспекторів на вулицях значно зросте і вони фотографуватимуть порушників й виписувати штрафи.

Відео У Києві обмежать рух одразу на двох київських переправах через Дніпро

Київські мости - на ремонті. За деякі з них взялися столичні автодорівці. З 10 ранку до 1 години дня дорожники працюватимуть на північному мосту у напрямку лівого берега. Пообіді і аж до 8 вечора візьмуться латати дорогу у зворотному напрямку - в бік Оболоні. 

У Києві обмежать рух одразу на двох київських переправах через Дніпро

Залиште свій коментар

Вибір редакції