Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трасу Київ-Чоп покращать зручним об’їздом навколо міста Дубно

Дорога спростить поїздки регіоном.

У Рівненській області "Укравтодор" почав зводити об’їздну дорогу довкола Дубна. Траса дозволить винести рух транзитного транспорту за місто.

Про це йдеться у повідомленні "Укравтодор" у Facebook.

Дорога кваліфікуватиметься, як швидкісне шосе, та матиме чотири смуги. Вона огинатиме Дубно із півдня та з’єднає дві ділянки швидкісного шосе Київ-Львів-Чоп й утворить транспортний коридор протяжністю 43 км. Крім того, об’їзд спростить рух трасою Доманово-Тернопіль-Чернівці.

Схематично об'їзд навкола міста матиме такий вигляд.

Дубно
Укравтодор

За підрахунками "Укравтодору", після завершення будівництва водії будуть економити 10-15 хвилин, коли їхатимуть у напрямку Київ-Львів, та близько 20 хвилин у напрямку Тернополя.

Початок реалізації південного об’їзду Дубно Державне агентство автомобільних доріг України розпочинає проектування...

Опубликовано Укравтодор Четверг, 21 февраля 2019 г.

Нагадаємо, що міжнародне шосе Одеса-Рені офіційно відкрили після будівництва. Дорога дозволяє швидше дістатись з України до Молдови, Румунії та Болгарії. Крім того спрощується доступ до портів міст Ізмаїла та Рені. Разом з тим об’їзд довкола Рені спрощує проїзд вантажівок у регіоні.

ВідеоКоли в Україні будуть дороги: ексклюзивне інтерв'ю Славоміра Новака

Сніг зійшов і ми знову побачили той самий жах: ями, в яких розбиваються авто, а часто і їхні пасажири. Де ж наші відремонтовані траси? Чому щойно збудовані дороги починають розвалюватися вже за пару років? Про все це журналісти розпитали Славоміра Новака. 

Коли в Україні будуть дороги: ексклюзивне інтерв'ю Славоміра Новака

Залиште свій коментар

Вибір редакції