У Борисполі скасували акційні тарифи на новому багаторівневому паркінгу (3 фото)

Вартість паркування підвищили до стандартної.

Від сьогодні, 12 червня, в аеропорту "Бориспіль" на новому паркінгу біля терміналу D водіям доведеться оплачувати стоянку за стандартним тарифом 30 грн/год.

Дію бонусного тарифу 1 грн/год відтепер скасовано, передає прес-служба летовища.

Разом з тим, на перших двох поверхах автомобілісти можуть залишати автівки за "оптовим" тарифом - 300 грн/добу. Тому, якщо водій планує політ, а машину залишатиме на паркінгу, то варто шукати місце саме тут.

У разі, якщо авто залишити на третьому або четвертому поверхах паркінгу, то буде застосовуватися звичайний годинний тариф і доведеться сплатити 720 грн за добу (24 години * 30 грн/год).

Нагадаємо, що Київ перегнав Нью-Йорк за кількістю заторів. Головними проблемами столиці є стихійне паркування та низька пропускна здатність вулиць.

Відео Пішки швидше: чому Київ регулярно стоїть у суцільному заторі

Київ випередив Нью-Йорк і Токіо в щорічному індексі завантаженості доріг у світі. І посів 13 місце. В середньому в столиці водії їдуть з точки А в точку Б в половину довше, ніж їхали б без заторів. Приміром півтори години замість однієї. Так вчора протягом першої половини дня рівень заторів в центрі столиці сягав максимальних 10 балів. Як пояснюють затори водії, яких ми зустріли в столиці, та яка причина тягнучок насправді - дивіться в сюжеті.

Пішки швидше: чому Київ регулярно стоїть у суцільному заторі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів