Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У центрі Києва повально евакуюють припарковані з порушеннями авто

Інспектори з паркування працюють разом з патрульними.

У Києві інспектори з паркування разом з поліцією не лише штрафують, а й евакуюють автівки порушників.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Наразі інспектори проводять "чистки" на найважливіших трасах столиці, оскільки, щоб охопити усі вулиці, у правоохоронців просто не вистачає рук. Так, вони уже масово евакуювали машини на бульварі Шевченка, Бессарабській площі та деяких інших вулицях.

Загалом інспектори з паркування штрафують порушників від кінця минулого тижня. За паркування в заборонених місцях вони виписують штраф від двохсот п'ятдесяти до півтисячі гривень. В середу, 10 липня, до них долучилась поліція з евакуаторами і тепер запевняють – евакуацію машин вони проводитимуть щодня на різних вулицях Києва.

Подробиці дивіться у сюжеті програми ТСН.

ВідеоУ столиці інспектори з паркування почали евакуацію автомобілів-порушників

Вже два дні таку чистку дороги вони влаштовували на столичному бульварі Шевченка. Сьогодні інспектори обіцяють знов вийти на дорогу. Інспектори з паркування працюють з кінця минулого тижня. За паркування в заборонених місцях вони виписують штраф від 250 до 500 гривень. В середу до них долучилась поліція з евакуаторами.  

У столиці інспектори з паркування почали евакуацію автомобілів-порушників

Раніше Кличко розповів про масові евакуації машин у центрі Києва. Правоохоронці відбуксовують припарковані з порушеннями авто.

Залиште свій коментар

Вибір редакції