Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві біля переходів з’явились яскраві фігурки школярів

У Києві біля переходів з’явились яскраві фігурки школярів

Вони повинні спонукати водіїв знижувати швидкість.

У Києві у районі Сирець на вулицях біля пішохідних переходів з’явились 25 фігурок дітей.

Про це йдеться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Встановити пластикові манекени із рюкзаком тут просили ще рік тому. Урядовці розглянули питання і на порталі прозорих закупівель "Прозорро" провели тендер та придбали фігурки школярів на суму 495 тисяч гривень.

Така ініціатива – необхідність для безпеки пішоходів, адже пластикова фігурка точно зверне на себе увагу водіїв і змусить знизити швидкість перед зеброю. Її висота – півтора метра, а на спині фігурки – яскравий помаранчевий або салатовий наплічник. Такий "школяр" ефективний за будь-якої погоди – пластик витримує зміну температур від -40 до +50 градусів.

Проект два роки тому успішно запустили у Вінниці, а віднедавна – ще й на Донеччині, у Житомирі та передмісті Києва. Такий метод – не новинка у світі. Так, у Каліфорнії вже четвертий рік поспіль встановлюють переодягнені манекени поліцейських.

Подробиці дивіться у сюжеті програми "Снданок з 1+1".

Відео На київських вулицях встановлять “пластикових школярів”

Фігурки дітей привертатимуть увагу водіїв. Столичний Центр організації дорожнього руху поставить біля пішохідних зебр 25 таких фігурок. Встановити пластикових манекенів із рюкзаком жителі району Сирець просили  рік тому. Деталі новації дивіться в сюжеті.  

На київських вулицях встановлять “пластикових школярів”

Раніше згадувалось, що Київ перегнав Нью-Йорк за кількістю заторів. Головними проблемами у столиці є стихійне паркування та низька пропускна здатність вулиць.

Залиште свій коментар

Вибір редакції