Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві делініаторами врятували вулицю від заторів. Відео

У Києві делініаторами врятували вулицю від заторів. Відео

Дорожники відмежували ліву смугу руху на Ползункова.

У Києві на вулиці Ползункова, що біля Південного залізничного вокзалу, дорожники встановили делініатори.

Про це йдеться у повідомленні Центру організації дорожнього руху у Facebook.

У публікації зазначається, що розмежовувачі захистили крайню ліву смугу руху на вулиці від стихійного паркування. Тепер пропускна здатність дороги збільшилася, а автомобілі можуть вільно рухатися лівою смугою.

При цьому, повідомляється, що раніше смуга була зайнята автомобілями порушників, незважаючи на дорожній знак "Зупинку заборонено".

Біля Південного вокзалу встановили делініатори

Свіже відео з вулиці Ползунова, що біля Південного залізничного вокзалу. Пам׳ятаєте, як тут у лівій смузі постійно припарковувались десятки автівок, власники яких ігнорували дорожній знак «Зупинку заборонено»? Вчора ми встановили тут делініатори. А сьогодні зранку переконалися, що пропускна здатність вулиці підвищилась, автомобілі можуть вільно рухатися лівою смугою. Так, ми таки побачили порушника правил паркування, про що повідомили поліцію. Але в цілому ситуація на Ползунова значно поліпшилась. Усім вдалого дня та безпеки на дорогах! #безпекадорожньогоруху #делініаторивокзал #паркуваннязаправилами

Опубликовано Центр організації дорожнього руху Четверг, 12 сентября 2019 г.

Раніше згадувалось, що українські дороги почнуть ремонтувати за гроші порушників правил дорожнього руху. Кошти зі штрафів тепер будуть направлятись у дорожній фонд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції