Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві готуються запустити нові камери автофіксації порушень на дорозі

Наразі нові прилади, нібито, проходять тестові випробування.

До листопада 2019 року у Києві планують завершити тести нової автоматичної системи фіксації порушень правил дорожнього руху.

Про це пише Liga.Zakon з посиланням на слова глави КП "Інформатика" Миколи Пихтіна.

У повідомленні зазначається, що кожна камера складається зі спеціального радара-детектора, "розумної" камери та електроніки. Прилад автоматично фіксує автіки, які перевищили швидкість, а потім сам формує квитанцію з правопорушення.

Пихтін зауважує, що від камер, які уже встановлені на вулицях Києва, нові мають низку відмінностей. Зокрема старі не підходять для автоматичного виписування штрафів і використовувались більше для замірів швидкості між двома точками. Тобто їх використовували для аналізу трафіка, перевірки наявності заторів на тих чи інших відрізках, а також для замірів середньої швидкості руху в автомобільному потоці.

При цьому він додає, що одна з головних причин заміни камер – відсутність у них сертифікації. Зараз цю процедуру проходять два нових прилади, ще один вже її має, але він поки що єдиний в Україні.

Видання пише, що саме до листопада у Києві планують завершити усі тести, скласти звіти та передати інформацію до Кабміна. Далі відомство має видати розпорядження щодо старту повноцінного використання системи.

У пресслужбі KyivSmartCity розповіли, що вже закуплено 20 таких приладів: п’ять тестових уже встановлено, а інші наразі монтують. На закупівлю систем було витрачено 20 млн. грн.

Раніше згадувалось, що заважає запровадити систему автофіксації порушень ПДР на дорогах України. Юрист назвав три головні причини, які стоять на шляху запуску автоматичної фото- і відеофіксації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції