У Києві кипить робота на Подільському мості-довгобуді. Як триває будівництво

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На шляхопроводі демонтують тимчасові опори і зводять заїзди.

Станом на 13 травня у Києві на Подільському мості-довгобуді демонтують тимчасові опори та проводяться інші важливі роботи.

Про це 17 травня повідомив Департамент транспортної інфраструктури КМДА у Facebook.

Наразі на шляхопроводі ведуться підготовчі роботи для зведення заїзду з вулиць Набережно-Хрещатицької та Верхнього валу на Подільський мостовий перехід.

Також, триває спорудження естакади на Русанівських садах між опорами. Ведеться бетонування паль шляхопроводу на ділянці від вулиці Центральної Садової до залізниці.

На естакаді на Трухановому півострові влаштовують тротуар в прогоні 19-29В та встановлюють короби для комунікацій. Проводиться монтаж бар’єрної огорожі естакади в урочищі Горбачиха.

Безпосередньо на арковому мосту через Дніпро наразі демонтуються тимчасові опори, допоміжні споруди, а ще тривають роботи зі зварювання стиків арки, а також огляд і герметизація болтових з’єднань.

Також на будмайданчику розпочато перевлаштування теплових мереж, водопроводу, каналізації, електричної та телекомунікаційної мережі. Виконуються будівельні роботи по встановленню огорожі будівельного майданчика.

Більше того, уже до кінця тижня на Подільському мості планують демонтувати кран, який простояв незадіяним понад 10 років.

На будівництві задіяно близько двохсот робітників.

Дорогі читачі, ми помітили ваше занепокоєння будівництвом Подільського мостового переходу, тож надаємо вам коротку...

Опубликовано Департамент транспортної інфраструктури КМДА Пятница, 17 мая 2019 г.

Нагадаємо, що у Києві майже на все літо закривають міст над Інститутською. Ремонтні роботи планують завершити під День Незалежності.

ВідеоТСН дослідила, скільки ще мостів чекають на реконструкцію в Україні

Новий шляхопровід на Шулявці обіцяють відкрити аж через 17 місяців, якщо з його зведенням не зволікатимуть. Водночас своєї черги на ремонт чекають іще тисячі аварійних переправ по всій країні. Їх обіцяють відбудувати впродовж найближчих чотирьох років. А поки водії вимушені ризикувати, щоразу виїжджаючи на небезпечні мости.

ТСН дослідила, скільки ще мостів чекають на реконструкцію в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції