У Києві підскочить вартість паркування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розміри штрафів за стоянку з порушеннями також планують підняти.

Найближчим часом у Києві планують підвищити вартість парковок та розміри штрафів за стоянку з порушеннями.

Про це повідомив начальник Інспекції з паркування Дмитро Рахматуллін у Facebook.

Він написав, що вартість паркування на платних парковках останній раз переглядалась ще 2016 року. Нинішня ціна, на його думку, застаріла, а тому вона зросте мінімум до 50 гривень за годину.

Разом з тим чиновник зауважив, що у Києві придостатньо вільних паркінгів, але автомобілісти звикли залишати авто на узбіччях з порушеннями і тому транспортна ситуація у Києві лише погіршується. Для урегулювання цієї проблеми у місті планують збільшити штрафи.

Він зауважив, що останній захід просто необхідний, адже лише за 2019 рік кількість машин у Києві зросла на 15% від показника 2018-го. Як наслідок, запаркованих з порушеннями авто стало ще більше і тенденція на зростання кількості порушників триватиме, якщо не збільшити штрафи.

З кожним роком кількість автомобілів у Києві зростає. Так, у 2019 році кількість авто зросла на 15% порівняно з 2018...

Опубликовано Дмитро Рахматулліном Понедельник, 20 января 2020 г.

Нагадаємо, що в Україні набув чинності важливий закон, який передбачає штраф за паркування на місці електрокара. Протягом найближчого півріччя екологічні авто повинні почати отримувати зелені держномери.

Відео У Києві з'явилися нові евакуатори, які забирають машину з дороги за дві хвилини

У Києві з'явилися незвичні турецькі евакуатори. Запатентована система бічного завантаження дозволяє прибирати з дороги авто за хвилину. Іще одна хвилина піде на фотографування порушення та складання адмінпротоколу. Як швидко тепер звільняють вулиці від порушників - у сюжеті.  

У Києві з'явилися нові евакуатори, які забирають машину з дороги за дві хвилини

Залиште свій коментар

Вибір редакції