У Києві стежитимуть за водіями під час паркування авто: що відомо

У Києві стежитимуть за водіями під час паркування авто: що відомо

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
3248
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві стежитимуть за водіями під час паркування авто: що відомо

Поки - лише в тестовому режимі.

У Києві запускається пілотний проєкт щодо системи здійснення автоматичної фотофіксації фактів порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Зазначається, що ця система працюватиме протягом 60 днів на вулиці Басейній, поблизу Бессарабської площі.

"Для його реалізації вже встановлені всі необхідні технічні пристрої – 8 пристроїв для фотофіксації фактів порушення правил зупинки, стоянки та паркування, 6 платіжних терміналів – у кожному по 3 камери, та 12 сенсорних датчиків, які вмонтовані в місця для паркування. Встановлені камери охоплюють весь паркувальний майданчик", - зазначив Густєлєв.

За його словами, всі факти порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів фіксуватимуться в автоматичному режимі, без додаткового залучення інспекторів з паркування. Камери та сенсорні пристрої фіксуватимуть момент зупинки транспортного засобу і час його знаходження на паркувальному майданчику, номерні знаки автомобіля, та чи не відбувається порушення правил дорожнього руху.

"Звертаю увагу автомобілістів, що на стадії пілотного проєкту плата за паркування транспортного засобу не стягується", – наголосив заступник голови КМДА.

У разі успішної реалізації пілотного проєкту розглядатиметься можливість для поступового впровадження цієї системи на інших паркувальних майданчиках міста.

Раніше розповідалося про те, що в Києві під час локдауну водіям дозволять паркуватися безкоштовно.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3248
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація