Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для велосипедів не розмітили дві смуги руху.

У Києві на новому пішохідному мосту нанесли велосипедну розмітку, яка суперечить тендерній документації.

Про це йдеться у повідомленні спільноти "Київ - велосипедне місто" у Facebook.

Так, на переході нанесли постійну пластикову дорожню розмітку з однією смугою. Натомість, за попередніми домовленостями, велопроїзд мав отримати дві  смуги для проїзду у кожному з напрямків.

"Попри всі зауваження та пропозиції велоспільноти, замовник та генпідрядник нанесли пластикову дорожню розмітку постійного положення, яка протирічить двосторонній направленості велоруху на мосту", - йдеться у повідомленні.

Так, згідно з проектом на пішохідному мосту між Володимирською гіркою та аркою Дружби народів мали бути нанесені не лише смуги, які окреслюють смугу велосипедного проїзду, а й пунктир, який би розмежовував напрямки.

На велосипедній доріжці Пішохідно-Велосипедний Міст нанесли постійну пластикову дорожню розмітку. І на жаль дива не...

Опубликовано Київ - Велосипедне Місто Понедельник, 17 июня 2019 г.

Нагадаємо, що у Києві "дикуни на авто" заїхали на пішохідний міст і похизувалися цим в Instagram. Поліція вже встановила особу водія.

ВідеоХулігани на авто проїхались новим столичним мостом

Відео цієї події виклала як пасажирка авто, так і випадкові перехожі. Сталося це серед білого дня, коли на пішохідному мосту гуляли люди. За кілька годин користувачка інстаграму видалила відео. У мережі обурюються таким вчинком. Поліція твердить, уже встановила особу чоловіка, який був за кермом. Свідків просять зателефонувати 102.    

Хулігани на авто проїхались новим столичним мостом

Залиште свій коментар

Вибір редакції