Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У шляхопроводі обновлюють конструкцію.

У Києві автодор продовжує капітальний ремонт мосту Метро.

Про це повідомляє "Київавтодор" у Facebook.

Дорожники ведуть роботи з улаштування металевих конструкцій на другому та третьому прольоті мосту та монтаж нових тротуарів. Крім того, відновлено серйозну реставрацію вулиці Алматинської.

У повідомленні зазначається, що міст не бачив ремонту ще від 1959 року. Вперше за майже 60 років роботи розпочались на ньому 2018 року.

Тоді було відремонтовано перший проліт споруди, влаштовано нову монолітну плиту, гідроізоляцію, нове асфальтобетонне покриття, встановлено пішохідне та бар’єрне огородження, нові опори зовнішнього освітлення тощо.

Міст Метро через Русанівську протоку. Дорожники продовжують роботи з улаштування металевих конструкцій, розташованих у...

Опубликовано Комунальна корпорація "Київавтодор" Четверг, 21 марта 2019 г.

Нагадаємо, що "Укравтодор" готується до будівництва об’їзду навколо Борисполя. Держагентство обрало підрядника для створення плану будівництва.

ВідеоТСН дослідила, скільки ще мостів чекають на реконструкцію в Україні

Новий шляхопровід на Шулявці обіцяють відкрити аж через 17 місяців, якщо з його зведенням не зволікатимуть. Водночас своєї черги на ремонт чекають іще тисячі аварійних переправ по всій країні. Їх обіцяють відбудувати впродовж найближчих чотирьох років. А поки водії вимушені ризикувати, щоразу виїжджаючи на небезпечні мости.

ТСН дослідила, скільки ще мостів чекають на реконструкцію в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції